Geçiş kontrol sistemleri bir kişiye ya da gruba, belli bir yere girişi kontrol altında tutma ve sınırlandırma imkânı verir. Geçiş kontrol sistemlerinde kontrol noktası bir kapı, turnike, asansör, otopark girişi ya da geçişin sınırlandığı ve bariyerle belirtilmiş herhangi bir yer olabilir. Geçiş kontrol sistemleri yaygın olarak binaların girişlerinde ve kapılarında kullanılır.

Geçiş kontrol sistemleri basitçe şifre girerek giriş yapılmasından biyometrik okuyuculara kadar farklı sistemlerin yer aldığı bir alandır. Güvenlik girişi basit bir kapı okuyucusundan karmaşık bir network ağına kadar birçok farklı yöntemle kontrol edilebilir.

Geçiş kontrol sistemlerinden hangisinin tercih edileceği kişisel ya da kurumsal ihtiyaçlarla örtüşmelidir. Sonuç olarak geçiş kontrol sistemlerinden hangisi tercih edilirse edilsin önemli olan hızlı ve kolay bir geçiş yapılabilmesidir.
Geçiş kontrol sistemleri belli başlı şu başlıklar altında toplanabilir: Zaman kontrollü geçişler, biyometrik geçiş sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri. İş dünyasında en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemlerinin başında kartlı geçiş sistemi gelir. 
Proximity kartları da plastik kartlara benzer bir mantık da işler. Bu kartların kullanıldığı geçiş kontrol sistemlerinde, manyetik şerit yerine bilgisayar çipi bulunur.
Geçiş kontrol sistemlerinden, gündelik hayatta az rastladığımız ama hızla yayılan biyometrik okuyucular ise parmak izi, ses tanıma ya da iris okuma gibi kişinin fiziksel özelliklerine dayalı bir geçiş güvenliği üzerine kuruludur. En güvenli geçiş kontrol sistemlerinden biri olmasının yanı sıra en pahalı sistemlerden de biridir.
 
Bilgisayarla yönetilen geçiş kontrol sistemleri diğer alarm sistemleriyle de entegre edilebilirler. Örneğin bir yangın alarmıyla birlikte kapılardan giriş çıkışın otomatik olarak serbest bırakılması mümkündür.
Geçiş kontrol sistemleriyle birlikte personel devamlılık kontrol sistemleri gibi zaman kontrollü sistemler ve bununla birlikte geliştirilmiş yazılımlar da özellikle kurumsal şirketler için gitgide daha önemli bir yer tutmaktadır. Şirket yönetiminde hem güvenlik konusunda hem de çalışma saatleri ya da devamlılık gibi kontrol amaçlı veri toplanmasında geçiş kontrol sistemleri önemli bir veri tabanının hızlı bir şekilde toplanmasını sağlanmaktadır.
 
 
-Acsess kontrol ve Asansör kontrol Panelleri
 
- Yüz Tanıma Sistemleri
  
-Bekçi Tur Sistemleri
- Personel Takip Sistemleri
 
  Parmakizli Personel Takip ve Geçiş Sistemleri

 Parmakizli personel takip sistemlerimiz personellerin kontrol ve takibinin yapılmasına gelişmiş olanaklar sağlar.

Terminal ve sistemlerimiz yapısı, istikrar lığı, stabilizasyon ve basit kullanım olanaklarıyla kullanıcılar tarafından daima tercih edilmektedir.

Kullanım alanlarına uygun olarak üretilmiş yüksek ürün yelpazesi ile farklı kullanım alanlarında yapısına ve kullanım şekillerine göre kullanıcıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 Parmak izli Personel Takip Sistemlerinin Genel Kullanım Alanlarını Sıralayacak Olursak;

- Devlet Kurumları

- Fuar Merkezleri

- Fabrikaları

- Hapishaneler

- Oteller

- Spor Salonları

- Yemekhaneler

- Alışveriş Merkezleri

- kullar

Bu alanların haricinde Parmak izi Güvenliği ile Personel Denetleme, Kontrol ve Geçiş takibi yapılmak istenen tüm sektör ve alanlarda kullanıma uygun Terminal ve Sistemlerimiz mevcuttur.

Parmak izi sistemlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden bulabilir, sorularınız ve fiyat bilgisi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 -Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri

 

- X-Ray Bagaj Kontrol Sistemleri

 

 

Turnike ve Bariyer Sistemleri

   

- Kartlı Şifreli Terminaller

 

- Elektronik Kilitler